Jesteśmy w dobrym miejscu
wśród dobrych ludzi

Nasza doświadczona załoga oraz nowoczesny park maszynowy stanowią fundamenty, na których budujemy gwarancję najwyższej jakości produktów dostarczanych terminowo. Dzięki temu podejściu zdobywamy zaufanie producentów tekstyliów, agencji reklamowych i klientów z Polski i zagranicy.

Kim jesteśmy

Firma Mirmar istnieje od 1997 roku. Jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem specjalizującym się w sprzedaży odzieży reklamowej, nadrukach i haftach na odzieży oraz produkcji nadruków DTF i termotransferów sitodrukowych. Z naszych usług korzystają producenci tekstyliów, agencje reklamowe oraz odbiorcy z Polski i zagranicy. Doświadczona załoga i nowoczesny park maszynowy, jakim dysponujemy to dla naszych klientów gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości w ustalonym terminie.

Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i przy każdym zleceniu służymy pomocą. Z chęcią dzielimy się naszą wiedzą z zakresu druku na tekstyliach oraz jego poszczególnych technik. Oferujemy fachową obsługę i porady przy realizacji zamówienia.

Wiemy, jak ważne jest zadowolenie naszego klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby sprostać jego oczekiwaniom. Głęboko wierzymy, że takie podejście przyczyni się do powstania nowej, wieloletniej i owocnej współpracy.

Scroll to Top